Lielākoties mani klienti izvēlas personalizētus izstrādājumus, tāpēc uz vietas nav lielu krājumu ar gataviem ādas izstrādājumiem. Bet, ja Jums vajag pēkšņi kādu dāvanu, variet droši pajautāt, varbūt kas interesants ir tapis un gaida tieši Jūs.  Ja Jums rodas jautājumi, jautājiet zvanot vai rakstot. 

Gravējumi ādā                                                                                                                                                                                                           Piedāvāju gan vienkāršākus, gan sarežģītākus gravējumus ādā. Gravējumi ir rūpīgs roku darbs kā rezultātā iegūstam burvīgus attēlus, rakstus un tekstus. Kopā ar attiecīgu krāsojumu darbi kļūst neatkārtojami un vienreizēji. 

Personalizēšana                                                                                                                                                                             

Iespējams personalizēt gandrīz jebkuru izstrādājumu pēc Jūsu vēlmēm - vai tā būtu krāsa, kabatu izvietojums vai citas nianses. Jautājiet un piedāvāšu labāko risinājumu tieši Jums. 

Formēšana                                                                                                                                                                           

Nepieciešamības gadījumā var izveidot formu. Tas būtu nepieciešams, veidojot dažas nažu makstis, telefona un šķiltavu maciņus, sejas maskas, kā arī citu aksesuāru veidošanā. 

Krāsas                                                                                                                                                                                                                                                                          

Ādas izstrādājumus krāsoju pats, tāpēc ir iespēja izvēlēties arī krāsas toni. Ja arī kāda krāsa nav uz vietas, tad ir iespējas pasūtīt. 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.